Didmena

 

Mes esame „UAB Dekostudija“, prekiaujame didmena ir mažmena dekoravimo, meno prekėmis (dekupažo, dekoravimo reikmenimis: įvairiais dažais, lakais, klijais, medinukais, prekėmis mokykloms, darželiams ir t.t.).

Esame gamintojo „Daily Art“  atstovais Lietuvoje, tikimės, jog sudominsime Jus šia siūloma produkcija bei mūsų importuojamų prekių asortimentu: servetėlėmis, medinukais, dekoravimo popieriais ir kt.

Privalumas bendradarbiaujant yra greitumas ir pasiekiamumas: esame visada šalia, minimalios transporto išlaidos, lanksti apmokėjimų sistema, kokybiškos prekės, plačiausias dekoravimo reikmenų asortimentas Lietuvoje. "Daily Art" dekoravimo priemonių linija gaminama ne kitur, bet Lietuvoje - tai kokybiškos, laiko patikrintos, dekoravimui skirtos priemonės.

Jei jus sudomino prekyba meno prekėmis  Lietuvoje  - tikimės pradėti gražų bendradarbiavimą.

Prašome pasižvalgyti po mūsų elektroninę svetainę www.dekostudija.lt, kurioje rasite visą platų prekių asortimentą ir dekoravimo idėjų. O jei esate mažmenininkas, galite užsakymą pateikti itnernetu, užtikriname greitą prekių pristatymą, platų dekoravimui skirtų prekių asortimentą, ir patogų apsipirkimą mūsų el - parduotuvėje.

Dėl didmeninių pasiūlymų kreiptis elektroniniu paštu info@dekostudija.lt ar mobiliuoju telefonu +370 612 99443


Top