Kirtimo mašinos ir priedai

Kirtimo mašinos ir priedai, kirtimo formelės ir kiti priedai. Kirtimo mašinos naudojamos kaip didelis skylamušis. Išsirinkę kirtimo formelę ir naudodami ją su kirtimo mašiną, išmušite norimą formą. Kirtimo formelės kerta popierių, medžiagą, kartoną, dekoratyvinę gumą, filcą, nestorą kamštinę medžiagą. Kirtimo mašinos nepamainomas įrankis švenčių...
Kirtimo mašinos ir priedai, kirtimo formelės ir kiti priedai. Kirtimo mašinos naudojamos kaip didelis skylamušis. Išsirinkę kirtimo formelę ir naudodami ją su kirtimo mašiną, išmušite norimą formą. Kirtimo formelės kerta popierių, medžiagą, kartoną, dekoratyvinę gumą, filcą, nestorą kamštinę medžiagą. Kirtimo mašinos nepamainomas įrankis švenčių dekoratoriams, atvirukų, albumų, stalo kortelių kūrėjams. Kirtimo mašinos pagalba galite pasigaminti įvairias formas iš popieriaus, iš jų kurti įvairias dekoracijas. Populiariausios kirtimo mašinos "sizzix" firmos. Tai itin kokybiškos kirtimo mašinos. Su jomis dirbant tinka dauguma kitų firmų kirtimo formelių. Dėl įvairesnių formų galite pasidairyti angiškame sizzix puslapyje ir išsirinkti prekes, mes jas galime užsakyti. Kainos labai panašios, išsyrus akcijines prekes.
Daugiau
per/page
 • Kirtimo formelė plytos. Su šia kirtimo formele plytų imitaciją.Iškirstas plytas galite panaudoti įvairių dekoracijų kūrime, pritaikyti įvairiose atvirukų kompozicijose ir pan.

  7,80 €
  availability
 • Kirtimo formelė etiketė. Su šia kirtimo formele iškirsite etiketes. Etiketes galite panaudoti įvairiems užrašams, kainoms, pažymėjimams ir pan.

  7,90 €
  Išparduota
  Į krepšelį
 • Kirtimo formelė etiketė. Su šia kirtimo formele iškirsite filmo skaidres į kurias galite įrėminti savo norimus paveiksliukus, nuotraukas ir pan.  Formelė naudojama su dauguma kirtimo mašinų, kurių

  7,80 €
  availability
 • Kirtimo formelė rankytės ir pėdutės.  Su šia kirtimo formele iškirsite pėdutes ir rankytes.Tai puikios popierinės dekoracijos, kurios pagelbės kuriant vaikiškas atvirutes, pakvietimus, albumus ir

  7,80 €
  availability
 • Kirtimo formelė rėmeliai.   Su šia kirtimo formele iškirsite rėmelius. Tai puikios popierinės dekoracijos, kurios pagelbės kuriant  atvirutes, pakvietimus, albumus ir kitus darbelius.

  7,80 €
  Išparduota
  Į krepšelį
 • Kirtimo formelė kampas.   Su šia kirtimo formele iškirsite gražius kampus. Tai puikios popierinės dekoracijos, kurios pagelbės kuriant  atvirutes, pakvietimus, albumus ir kitus darbelius.

  7,80 €
  availability
 • Kirtimo formelė kalbėjimo užrašams.  Su šia kirtimo formele iškirsite gražias formas. Tai puikios popierinės dekoracijos, kurios pagelbės kuriant  atvirutes, pakvietimus, albumus ir kitus darbelius.

  7,80 €
  availability
 •  Kirtimo formelės naudojamos su kirtimo mašinomis. 

  24,90 €
  availability
 • Kirtimo mašina Sizzix Big Shot ir priedai. Mašina veikia ir su kitų firmų kirtimo formelėmis. Į rinkinį įeina kelios kirtimo formelės kaip parodyta nuotraukoje. Puikus rinkinys norint pradėti užsiimti

  200,00 € -15% 170,00 €
  Išparduota
  Į krepšelį
 • Kirtimo formelė kvadratai 13x13 cm. kirtimo forelės naudojamos su kirtimo aparatais; didžiausio kvadrato matmenys 13x13 cm.

  24,90 €
  availability
 • Kirtimo mašinos sizzix bigshot plus plokštės, standartiniai kirtimo padai.  padai naudojai su šia sizzix kirtimo mašina. Nuoroda čia; padai laikui bėgant susidėvi, todėl jie yra keičiami.

  33,63 €
  Išparduota
  Į krepšelį
 • Kirtimo mašinos sizzix bigshot pro plokštės, standartiniai kirtimo padai.  Kirtimo mašinos sizzix bigshot pro plokštės, standartiniai kirtimo padai; padai laikui bėgant susidėvi, todėl jie yra

  39,00 €
  availability
Top