Krikštynų, vestuvių ir kt., albumai

Dekoruoti albumai, rankų darbo. Albumus ar knygas galime dekoruoti pagal jūsų norus. Galite atnešti savo albumą ir mes jį dekoruosime pagal jūsų norus. Galime dekoruoti ir knygas, padaryti jūsų norimą dizaino viršelį knygai ir pan. Albumai krikštynoms ir vestuvėms ar knygos dekoruojami dekupažo technika. Albumai ir knygos dovanojami krikštynų, v...
Dekoruoti albumai, rankų darbo. Albumus ar knygas galime dekoruoti pagal jūsų norus. Galite atnešti savo albumą ir mes jį dekoruosime pagal jūsų norus. Galime dekoruoti ir knygas, padaryti jūsų norimą dizaino viršelį knygai ir pan. Albumai krikštynoms ir vestuvėms ar knygos dekoruojami dekupažo technika. Albumai ir knygos dovanojami krikštynų, vestuvių proga. Tai puiki rankų darbo, išskirtinė dovana. Albumai krikštynoms ir vestuvėms personalizuojami, užrašomi jūsų norimi žodžiai.
Daugiau
 • Palinkėjimų albumas krikštynų proga. Į palinkėjimų albumą surašomi svečių palinkėjimai krikštinamam vaikui.  Palinkėjimų albumas dekoruotas dekupažo technika, ant jo gali būti užrašomas jūsų

  14,48 €
  Išparduota
  Į krepšelį
 • Nuotraukų albumas krikštynoms. Albumas dekoruotas dekupažo technika priderintas prie krikštynų dėžės. Albumą galime nupirkti mes arba jūs atnešate savo albumą, kurį norite, kad dekoruotume mes.

  30,00 €
  Išparduota
  Į krepšelį
 • Išmatavimai: 22x22 cm. Palinkėjimų albumas - tai knygelė į kurią svečiai surašo palinkėjimus krikštinamam vaikui. Šis albumas dedamas į krikštynų dėžę, krikštadėžę.

  15,00 €
  Išparduota
  Į krepšelį
Top