Kvilingo sukimo rinkinys, F12819

Kvilingo sukimo rinkinys. Rinkinį sudaro: kvilingo popieriaus juostelių sukimo įrakis, speciali liniuotė palengvinanti taisyklingų rutuliukų susukimą, adatėlės, padukas, juostelės dviejų rūšių:  0,4x34,5 cm., ir 0,8x34,5 cm. po  140 vnt. Instrukcija su pamokėlėmis. Juostelių kvilingui galima greitai ir daug prisipjaustyti su pjovimo lyniuote arba popieriaus giljotina.

Pasiekiamumas: Šiuo metu prekės neturime

11,30 €

10,17 €

Kvilingo sukimo rinkinys. Rinkinį sudaro: kvilingo popieriaus juostelių sukimo įrakis, speciali liniuotė palengvinanti taisyklingų rutuliukų susukimą, adatėlės, padukas, juostelės dviejų rūšių:  0,4x34,5 cm., ir 0,8x34,5 cm. po  140 vnt. Instrukcija su pamokėlėmis.

Kvilingas - tai dekoravimas susuktomis popieriaus juostelėmis. Susukant popieriaus juosteles specialiu sukimui skirtu prietaisu galėsite pasigaminti originalias atvirutes, kitas popieriaus dekoracijas, kalėdinius žaisliukus ar pan. Kvilingo technika yra nesudėtinga, juo gali užsiimti net vaikai darželinukai, pradinukai. Juostelių kvilingui galima greitai ir daug prisipjaustyti su pjovimo lyniuote arba popieriaus giljotina. Naudodami kvilingo techniką vaikai gali kurti įvairius popieriaus darbelius, kvilingo technika naudojant galima kurti papuošalus, kalėdinius ir kitokius žaisliukus, popieriaus dekoracijas.

Susijusios prekės

Top