Klijai folijai 50 ml.

Talpa: 60 ml. Klijai folijai, kurie išdžiuvę lieka lipnūs. Užtepti ir palaukti 30 min. Dėti folijos gabalėlius, užbaigiant paviršių patrinti švelniu skudurėliu ir užtepti spec. laką folijai. Saugoti nuo vaikų.

Pasiekiamumas: Šiuo metu prekės neturime

2,60 €

Talpa: 50 ml. Klijai folijai, kurie išdžiuvę lieka lipnūs. Užtepti ir palaukti 30 min. Dėti folijos gabalėlius, užbaigiant paviršių patrinti švelniu skudurėliu ir užtepti spec. laką folijai. Saugoti nuo vaikų.

Tai bespalviai skaidrus klijai, kurie išdžiuvę lieka lipnūs. Tinka visiems švariems ir sausiems paviršiams. Ant dekoruojamo paviršiaus galima dėti folijos lapelius smulkintą foliją, porporinos miltelius, blizgučius ar kitas smulkias detales. Šepetėliui išplauti naudokite karštą vandenį ir muilą.

  1. Užtepti ir palaukti 20-30 min.
  2. Po 30 min klijai taps visiškai skaidrus, bet liks lipnus.
  3. Dėkite ant paviršiaus Daily Art folijos lapelius ar Daily Art smulkintą foliją, Daily Art porporinos pigmentus ar Daily Art perlamutrinius pigmentus.
  4. Užbaigiant, paviršių patrinti švelniu skudurėliu.
  5. Užtepkite specialų laką folijai Daily ART.

 

Auksavimas – tai dekoratyvinė technika, kai paviršius yra padengiamas metaliniais lapeliais arba aukso ar kitų metalų pigmentais imituojančiais tauriuosius metalus.Šiai technikai reikės klijų folijai.  Dažnai dekoratoriai vengia auksavimo technikos, nes laikoma, kad tai sunkiai įveikiama procedūra. Tačiau taip nėra ir drąsiai auksinimo techniką galite pritaikyti savo rankdarbiuose. Šiuolaikinės priemonės labai palengvina darba ir leidžia itin greitai išgauti rezultatą. Raktas į sėkmę yra  tinkamas paviršiaus paruošimas prieš auksavimą. Prieš pradedant auksavimo procesą reikia įsitikinti, kad paviršius yra lygus ir neturi nedidelių įbrėžimų. Jei paviršius blizgus patariama padengti skaidriu grunto sluoksniu, jei yra nelygumų patariama naudoti balta, juoda arba plytų spalvos gruntą.

Rankdarbių pamokėlė kaip auksinti su folija.

 

Pamokėlė auksinimas su folija. Jums reikės:
Darbo eiga:
Nugruntuojame paviršių juodu gruntu. Išdžiuvus gruntui tepame klijus folijai. Išdžiuvę jie liks limpantys, bet skaidrūs. Tada lipiname foliją, ir teptuku spaudžiame, kol ji tolygiai prilips. Galiausiai nulakuojame laku skirtu folijai. Paprastas lakas netinka, nes folija oksiduosis.

Štai ir turime gražią kalėdinę dekoraciją. Tokiu auksinimo būdų galite dekoruoti švairius paviršius, kuriuos norite auksinti.

Susijusios prekės

Top