Vienkomponentinis sendinimo lakas 120 ml.

Talpa: 120 ml. Nudažykite paviršių įtrūkimų spalva ir leiskite išdžiūti. Užtepkite šio lako ir palaukite kol visiškai išdžius. Tada tepkite matinius akrilinius dažus 'Daily Art' priešinga kryptimi nei tepėte vienkomponentinį laką. Leiskite išdžiūti 3 - 4 val. 

Pasiekiamumas: Šiuo metu prekės neturime

4,50 €

Talpa: 120 ml. Nudažykite paviršių įtrūkimų spalva ir leiskite išdžiūti. Užtepkite šio lako ir palaukite kol visiškai išdžius. Tada tepkite matinius akrilinius dažus 'Daily Art' priešinga kryptimi nei tepėte vienkomponentinį laką. Leiskite išdžiūti 3 - 4 val. Saugokite nuo vaikų.

Daily ART sendinimo lakai taip pat ir Daily ART  lakai pavergė dailininkus ir dekoratorius dėl savo lengvo pritaikymo ir greito džiūvimo. Taip pat dėl to, kad yra vandens pagrindo, neturi toksinių savybių ir skleidžia švelnų kvapą. Daily ART sendinimo lakai ir Daily ART lakai dekoruotojų mėgiami ir dėl jų plataus panaudojimo. Šiuos lakus galima naudoti ant bet kokio kieto paviršiaus, įskaitant ir stiklą su plastiku, be to 100 ml užtenka padengti 1 – 1,5 gruntuoto paviršiaus. Dėl didėjančio poreikio Daily ART gamina nuo 30 ml iki 300 ml talpos indelius. Ant kiekvieno 30 ml, 60 ml, ir 120 ml indelio yra pavaizduoti įtrūkimai, kokie gausis po lako panaudojimo.

Vandens pagrindo vienkomponentis sendinimo lakas suteikiantis natūralios išvaizdos įtrūkimus. Įtrukimų dydis priklauso nuo Daily ART sendinimo lako ir matinių dažų sluoksnio storio. Talpa: 30 ml, 60 ml, 120 ml, 300 ml.

  1. Paruoštą paviršių padenkite akriliniais dažais ir leiskite išdžiūti.
  2. Padenkite paviršių su vienkomponenčiu sendinimo laku ir palikite išdžiūti 1 -2 val. Prisiminkite kokia kryptimi tepėte lako sluoksnį.
  3. Tepkite matinius akrilinius dažus priešinga kryptimi nei tepėte vienkomponentinį laką. Rezultatas priklausys nuo to kokia kryptimi tepsite dažus ir kokį teptuką naudojote. Dauguma menininkų dažus dengia dažydami vertikaliai.
  4. Pabaigai paviršių padengti su Daily ART blizgiu, satininiu ar patina laku, kad apsaugoti paviršių nuo dulkių ir įbrėžimų.

Susijusios prekės

Top